19-07-2021
Тимчасово обмежуємо співпрацю з Новою поштою по відправці барабанів кабеля.

Взв'язку з тим що грузове відділення №1 м.Сєвєродонецьк, на відміну від інших відділень, почало безумовно та без попередження забивати рештівкою барабани оптичного кабелю, що значно здорожчує відправку, рекомендуємо клієнтам користуватися іншими службами доставки або відправимо впродовж двох днів

Взв'язку з тим що грузове відділення №1 м.Сєвєродонецьк, на відміну від інших відділень, почало безумовно та без попередження забивати рештівкою барабани оптичного кабелю, що значно здорожчує відправку, рекомендуємо клієнтам користуватися іншими службами доставки або відправимо впродовж двох днів Новою поштою але з більш розсудливого відділення іншого міста.

27-07-2021
Проектний прихід комутаторів D-Link DGS-1008D-DT
  • Комутатор D-Link DGS-1008D-DT.
27-07-2021
Поповнення волоконно-оптичним одноволоконним кабелем RCI S-CFP(NA)Fda-001, боксів оптичних MDU 216, патчкордів оптичних SC-SC 3м та гільз термоусаджувальних КДЗС для FTTH 60мм.
26-07-2021
Прихід ДБЖ для OLT BDCOM 3600 серії.
  • Proline ИБП для BDCOM P3600.
26-07-2021
Прихід Wi-Fi роутерів Mercusys MW301R, Netis WF2409E та W1; некерованих 8ми-портових комутаторів TP-Link TL-SF1008D.
22-07-2021
Поповнення EPON ONU X3 та волоконно-оптичним діелектричним кабелем RCI S-CFP(NA)Fda-002 (виробництво Utex).
21-07-2021
Поповнення WiFi-роутерами Mercusys MW301R, TENDA N301, Netis WF2409E та W1, некерованими 8-портовими комутаторами TP-Link TL-SF1008D..
21-07-2021
Поповнення адаптерами(каплерами) SC, неокінцеваними PLC дільниками 1х8 та траверсами 500мм товщиною 1.2мм.
21-07-2021
В раздел Сертификаты, ТУ добавлены новые сертификаты по ВОК ТМ ТУМЕН.
20-07-2021
Прихід ONU GEPON EP-1001H Mini FORA (4A), волоконно-оптичних кабелів Finmark 4 волокна UT004-SM-15 та FTTH 1 волокно зі сталькою FTTH001-SM-18.