16-04-2021
Прихід всієї лінійки окінцеваних FBT подільників 05/95%, 10/90%, 15/85%, 20/80%, 25/75%, 30/70%, 35/65%, 40/60%, 45/55%, 50/50%.
  • Оптичний подільник FBT 1x2 (1310/1490/1550)  - 05/95% (SC/PC);
  • Оптичний подільник FBT 1x2 (1310/1490/1550)  - 10/90% (SC/PC);
  • Оптичний подільник RCI FBT 1x2 (1310/1490/1550)  - 15/85% (SC/PC);
  • Оптичний подільник FBT 1x2 (1310/1490/1550)  - 20/80% (SC/PC);
  • Оптичний подільник RCI FBT 1x2 (1310
  • Оптичний подільник FBT 1x2 (1310/1490/1550)  - 05/95% (SC/PC);
  • Оптичний подільник FBT 1x2 (1310/1490/1550)  - 10/90% (SC/PC);
  • Оптичний подільник RCI FBT 1x2 (1310/1490/1550)  - 15/85% (SC/PC);
  • Оптичний подільник FBT 1x2 (1310/1490/1550)  - 20/80% (SC/PC);
  • Оптичний подільник RCI FBT 1x2 (1310/1490/1550)  - 25/75% (SC/PC);
  • Оптичний подільник FBT 1x2 (1310/1490/1550)  - 30/70% (SC/PC);
  • Оптичний подільник RCI FBT 1x2 (1310/1490/1550)  - 35/65% (SC/PC);
  • Оптичний подільник RCI FBT 1x2 (1310/1490/1550)  - 40/60% (SC/PC);
  • Оптичний подільник RCI FBT 1x2 (1310/1490/1550)  - 50/50% (SC/PC)
16-04-2021
Прихід конекторів RJ45, оптичних адаптерів та пігтейлів, оптичних подільників FBT 1x2 та PLC 1x8 та
15-04-2021
Прихід WiFi маршрутизаторів Tenda, Mercusys, Netis и 8-и портових комутаторів TP-Link.
15-04-2021
Прихід внутрішньої витої пари Sofetec 4x3x0.51
14-04-2021
Доставка катушок кабеля Новою Поштою, окрім як на палеті, стає не рентабельною. Рекомендуємо обирати інші служби доставки.

Згідно з новими правилами пакування вантажів Нової пошти - катушки кабелю мають відправлятися:

  • на палеті; 
  • в бортах,
  • в обрешітці, зробленій у відділенні але це пізніше буде неможливо. 

Все це веде к значному здорожчанню доставки поодиноких барабанів та унеможливлює співпрацю з Новою поштою.

Згідно з новими правилами пакування вантажів Нової пошти - катушки кабелю мають відправлятися:

  • на палеті; 
  • в бортах,
  • в обрешітці, зробленій у відділенні але це пізніше буде неможливо. 

Все це веде к значному здорожчанню доставки поодиноких барабанів та унеможливлює співпрацю з Новою поштою.

13-04-2021
Поповнюємось оптичними неокінцеваними PLC дільниками 1х4, PON боксами MDU 216 та комутаторами 5-ти портовими некереваними Totolink.
13-04-2021
Прихід витої пари зовнішній CCA Sofetec 4*2*0.51.
  • Кабель вита пара біметал зовнішній Sofetec UTP CAT-5 Al-Cu 4*2*0.51 305м.
12-04-2021
Прихід нових ONU EPON Alistar в форматі міні на RTL960x. Доступні для тестування.
  • Оптичний термінал Alistar 1GE Port EPON ONU MINI SIZE.
08-04-2021
Прихід волоконно-оптичного кабелю Finmark SM-15.
  • Кабель FinMark UT004-SM-15.
07-04-2021
Прихід з ПДВ зовнішніх оптичних патчкордів з кабелю ОКТ-Д 50 та 100м та альтернативних затискачив Н3д.