Фото Номенклатура Бренд Одиниця Ціна продажу Ціна розрахунку Стан Дії
Медіаконвертер 3K, 10/100M, SM, 1310nm, SC, 25км

шт

242,75 UAH 8,75 USD на складі
Медіаконвертер 3K, 10/100M, SM, 1550nm, SC, 25км

шт

242,75 UAH 8,75 USD на складі
Медіаконвертер 3K, 100/1000M. SFP

шт

309,04 UAH 13,13 USD на складі
Медіаконвертер Sofetec SF 100-1000 SFP (+LFP)

шт

220,14 UAH 9,10 USD відсутній
Медіаконвертор EC-B-0,1-1SM-1310nm-20-LFP

шт

261,16 UAH відсутній
Медіаконвертор EC-B-0,1-1SM-1550nm-20-LFP

шт

261,16 UAH відсутній
Медиаконвертер Picotel PU-E813 10/100M 1310nm SC БП 5V 0,5А

шт

205,78 UAH 8,50 USD відсутній
Медиаконвертер Picotel PU-E815 10/100M 1550nm SC БП 5V 0,5А

шт

205,78 UAH 8,50 USD відсутній
Медиаконвертер RCI 902W-FE-20-R (100M, 20km, SC, RJ45, Tx 1550nm БП 5V 1А

шт

201,78 UAH 8,34 USD на складі
Медиаконвертер RCI 902W-FE-20-T (100M, 20km, SC, RJ45, Tx 1310nm БП 5V 1А

шт

201,78 UAH 8,34 USD на складі