Фото Номенклатура Бренд Одиниця Ціна продажу Ціна розрахунку Склад Дії
Оптичний патч-корд ADSS SC/UPC-SC/UPC Simplex 3mm 50м Sofetec

шт

171,60 UAH 30,80 USD
Патчкорд оптичний Patchcord OSS-3-SC/UPC-SC/UPC-D-25 Cor-X шт 88,97 UAH 3,1549 USD
Патчкорд оптичний Patchcord OSS-3-SC/UPC-SC/UPC-D-50 Cor-X шт 182,82 UAH 6,483 USD На складі
Шнур оптичний SC/upc SC/upc ОКТ-Д(0,5)П-1Е1 0,5Кн G652D Telecom 100м (Только ФОП) Одескабель

шт

345,56 UAH В дорозі
Шнур оптичний SC/upc SC/upc ОКТ-Д(0,5)П-1Е1 0,5Кн G652D Telecom 10м (Только ФОП) Одескабель

шт

117,61 UAH В дорозі
Шнур оптичний SC/upc SC/upc ОКТ-Д(0,5)П-1Е1 0,5Кн G652D Telecom 150м (Только ФОП) Одескабель

шт

472,04 UAH В дорозі
Шнур оптичний SC/upc SC/upc ОКТ-Д(0,5)П-1Е1 0,5Кн G652D Telecom 20м (Только ФОП) Одескабель

шт

142,90 UAH В дорозі
Шнур оптичний SC/upc SC/upc ОКТ-Д(0,5)П-1Е1 0,5Кн G652D Telecom 250м (Только ФОП) Одескабель

шт

725,29 UAH В дорозі
Шнур оптичний SC/upc SC/upc ОКТ-Д(0,5)П-1Е1 0,5Кн G652D Telecom 25м (Только ФОП) Одескабель

шт

155,56 UAH В дорозі
Шнур оптичний SC/upc SC/upc ОКТ-Д(0,5)П-1Е1 0,5Кн 9/125 G652D Telecom 10м Одескабель шт 149,05 UAH
Шнур оптичний SC/upc SC/upc ОКТ-Д(0,5)П-1Е1 0,5Кн 9/125 G652D Telecom 150м Одескабель

шт

640,64 UAH
Шнур оптичний SC/upc SC/upc ОКТ-Д(0,5)П-1Е1 0,5Кн 9/125 G652D Telecom 250м Одескабель шт 918,39 UAH
Шнур оптичний SC/upc SC/upc ОКТ-Д(0,5)П-1Е1 0,5Кн 9/125 G652D Telecom 25м Одескабель шт 194,88 UAH На складі
Шнур оптичний SC/upc SC/upc ОКТ-Д(0,5)П-1Е1 0,5Кн 9/125 G652D Telecom 50м Одескабель шт 274,41 UAH На складі