26-01-2022
Прихід зовнішньої витої пари DCG UTP 4х2.
25-01-2022
Прихід: зовнішня вита пара FTP, діплексори CATV та WiFi-роутери TP-Link TL-WR820N.
24-01-2022
Поповнення складу оптичним кабелем ТМ Тумен 12во ОКТк (1,0) ДП 12Е, WiFi-роутерами Mercusys MW301R та патч-кордами мідними 0,5м.
24-01-2022
Прихід зовнішніх патчкордів з круглого діелектрика 30м, 50м, 75м, 100м, 125м з ПДВ.
  • Шнур оптичний SC/upc SC/upc Fibercord Dielectric Cable 0,5 kN G652D Telecom 30м;
  • Шнур оптичний SC/upc SC/upc Fibercord Dielectric Cable 0,5 kN G652D Telecom 50м;
  • Шнур оптичний SC/upc SC/upc Fibercord Dielectric Cable 0,5 kN G652D Telecom 75м;
  • Шнур оптичний SC/upc SC/upc Fibercord Dielectric Cable
  • Шнур оптичний SC/upc SC/upc Fibercord Dielectric Cable 0,5 kN G652D Telecom 30м;
  • Шнур оптичний SC/upc SC/upc Fibercord Dielectric Cable 0,5 kN G652D Telecom 50м;
  • Шнур оптичний SC/upc SC/upc Fibercord Dielectric Cable 0,5 kN G652D Telecom 75м;
  • Шнур оптичний SC/upc SC/upc Fibercord Dielectric Cable 0,5 kN G652D Telecom 100м;
  • Шнур оптичний SC/upc SC/upc Fibercord Dielectric Cable 0,5 kN G652D Telecom 125м.    
21-01-2022
Поповнення WiFi роутерами TP-Link Archer AX10 та TL-WR850N.
  • Бездротовий маршрутизатор TP-Link Archer AX10;
  • Бездротовий маршрутизатор TP-Link TL-WR850N.
20-01-2022
Поповнення складу оптичним кабелем FTTH001-SM-0 та WiFi-роутерами TP-Link TL-WR850N.
  • Кабель оптичний FTTH001-SM-02, 2000м=1бхт.;
  • Бездротовий маршрутизатор TP-Link TL-WR850N.
19-01-2022
Прихід зовнішніх оптичних патчкордів з круглого діелектричного кабелю 0,5kH 100м, 125м, 150м, 235м.
19-01-2022
Прихід ONU GEPON ONU EP-1001H Mini FORA (4A) та новинки від FORA - XPON ONU XP-1001H MINI.
18-01-2022
Великий прихід оптичних кабелів ТМ Тумен: 1во, 2во з тонким там звичайним модулем.
18-01-2022
Великий прихід зовнішньої витої пари 2х2 та 4х2, медіаконвертерів WDM 100Mb 20км, ONU EPON PU-E710, оптичних FBT подільників 1х2 40/60% з конекторами.