Фото Номенклатура Бренд Одиниця Ціна продажу Ціна розрахунку Склад Дії
Медіаконвертер 100Mb, 20км, довжина хвилі TX 1310nm; RX 1550nm, IP101 3K

шт

257,82 UAH 6,88 USD
Медіаконвертер 3K, 10/100M, SM, 1310nm, SC, 25км 3K

шт

325,51 UAH 8,39 USD
Медіаконвертер 3K, 10/100M, SM, 1550nm, SC, 25км 3K

шт

325,51 UAH 8,39 USD
Медіаконвертер 3K, 100/1000M. SFP 3K

шт

487,58 UAH 13,00 USD
Медіаконвертер 3K, 100Mb, 20км, довжина хвилі TX 1310nm; RX 1550nm, IP101 3K

шт

319,69 UAH 6,88 USD
Медіаконвертер 3K, 100Mb, 20км, довжина хвилі TX 1310nm; RX 1550nm, IP113C 3K

шт

319,69 UAH 6,88 USD
Медіаконвертер NG OPTICS 10/100/1000M, SM, 1310nm, SC, 20km

шт

401,50 UAH 14,01 USD
Медіаконвертер NG OPTICS 10/100/1000M, SM, 1550nm, SC, 20km шт 459,17 UAH 16,03 USD
Медіаконвертер Optolink1M-FE-20A. 10/100Base-TX/100Base-FX, TX 1310 нм / RX 1550 нм, SC, 20 км Optolink

шт

306,60 UAH 8,18 USD На складі
Медіаконвертер Optolink1M-FE-20B. 10/100Base-TX/100Base-FX, TX 1550 нм / RX 1310 нм, SC, 20 км Optolink

шт

306,60 UAH 8,18 USD На складі
Медіаконвертер RCI RCI300S-G (1G, SFP slot, RJ45, standart size metal case) RCI

шт

627,47 UAH 16,73 USD
Медіаконвертер Sofetec SF 100-1000 SFP (+LFP)

шт

604,80 UAH 16,13 USD
Медіаконвертер, 3K, 100Mb, 20км, довжина хвилі TX 1310nm; RX 1550nm, IP113C 3K

шт

319,69 UAH 6,88 USD
Медіаконвертор EC-B-0,1-1SM-1310nm-20

шт

293,44 UAH
Медіаконвертор EC-B-0,1-1SM-1310nm-20-LFP

шт

318,12 UAH
Медіаконвертор EC-B-0,1-1SM-1550nm-20

шт

293,44 UAH
Медіаконвертор EC-B-0,1-1SM-1550nm-20-LFP

шт

318,12 UAH
Медіаконвертор EC-SFP1000-FE/GE FoxGate

шт

415,27 UAH
Медиаконвертер Picotel PU-E813 10/100M 1310nm SC БП 5V 0,5А

шт

318,87 UAH 8,50 USD
Медиаконвертер Picotel PU-E815 10/100M 1550nm SC БП 5V 0,5А

шт

318,87 UAH 8,50 USD