Фото Номенклатура Бренд Одиниця Ціна продажу Ціна розрахунку Склад Дії
Оптичний патч-корд Lankore FTTH ADSS SC/UPC-SC/UPC 100м Lankore

шт

240,90 UAH 6,42 USD
Оптичний патч-корд Lankore FTTH ADSS SC/UPC-SC/UPC 150м Lankore

шт

332,48 UAH 8,87 USD
Оптичний патч-корд Lankore FTTH ADSS SC/UPC-SC/UPC 50м Lankore

шт

148,92 UAH 3,97 USD
Патчкорд FTTH patchcord SC/UPC-SC/UPC-50 Flex

шт

176,55 UAH 4,71 USD
Патчкорд оптичний Patchcord OSS-3-SC/UPC-SC/UPC-D-25 Cor-X

шт

123,77 UAH 3,30 USD
Патчкорд оптичний Patchcord OSS-3-SC/UPC-SC/UPC-D-50 Cor-X

шт

254,01 UAH 6,77 USD
Шнур оптичний SC/upc SC/upc Fibercord Dielectric Cable 0,5 kN G652D Telecom 100м

шт

465,01 UAH
Шнур оптичний SC/upc SC/upc Fibercord Dielectric Cable 0,5 kN G652D Telecom 100м (только ФОП) Фіберкорд

шт

416,90 UAH
Шнур оптичний SC/upc SC/upc Fibercord Dielectric Cable 0,5 kN G652D Telecom 105м (только ФОП)

шт

434,04 UAH
Шнур оптичний SC/upc SC/upc Fibercord Dielectric Cable 0,5 kN G652D Telecom 110м (только ФОП) Фіберкорд

шт

449,65 UAH
Шнур оптичний SC/upc SC/upc Fibercord Dielectric Cable 0,5 kN G652D Telecom 115м (только ФОП) шт 464,93 UAH
Шнур оптичний SC/upc SC/upc Fibercord Dielectric Cable 0,5 kN G652D Telecom 120м (только ФОП) Фіберкорд шт 480,53 UAH
Шнур оптичний SC/upc SC/upc Fibercord Dielectric Cable 0,5 kN G652D Telecom 125м

шт

549,13 UAH
Шнур оптичний SC/upc SC/upc Fibercord Dielectric Cable 0,5 kN G652D Telecom 125м (только ФОП) Фіберкорд

шт

518,69 UAH
Шнур оптичний SC/upc SC/upc Fibercord Dielectric Cable 0,5 kN G652D Telecom 140м (только ФОП) Фіберкорд шт 542,96 UAH
Шнур оптичний SC/upc SC/upc Fibercord Dielectric Cable 0,5 kN G652D Telecom 150м (только ФОП) Фіберкорд

шт

600,42 UAH
Шнур оптичний SC/upc SC/upc Fibercord Dielectric Cable 0,5 kN G652D Telecom 175м (только ФОП) Фіберкорд

шт

682,50 UAH
Шнур оптичний SC/upc SC/upc Fibercord Dielectric Cable 0,5 kN G652D Telecom 200м (только ФОП) Фіберкорд

шт

769,99 UAH
Шнур оптичний SC/upc SC/upc Fibercord Dielectric Cable 0,5 kN G652D Telecom 30м

шт

228,67 UAH
Шнур оптичний SC/upc SC/upc Fibercord Dielectric Cable 0,5 kN G652D Telecom 30м (только ФОП) Фіберкорд

шт

206,87 UAH