14-12-2021
Прихід EPON ONU PU-E710, касетних(корпусних) PLC подільників 1х4 та 1х8, медіаконвертерів під SFP RCI300S-G.
13-12-2021
Прихід оптичного кабелю в грунт 4во 2.7kH ОКТБг-М(2,7)П-4Е1-0,36Ф3,5/0,22Н18-4 (арт.8733079).
  • Кабель волоконно-оптичний Одескабель ОКТБг-М(2,7)П-4Е1-0,36Ф3,5/0,22Н18-4 (арт.8733079).
10-12-2021
Прихід анкерних затискачив Н28, оптичних панелей ODF 24 з лицьовими панелями SC-08D.
09-12-2021
Прихід нового кабелю FTTH001-SM-01 Ro з овальним перетином, PON боксів FOB-04-16D, муфт FOSC-S206/12-2-12, роз'ємів F 6T Trilink, перехідників IECM-FF Trilink та кліпс NP6W.
09-12-2021
Великий прихід оптичних кабелів ТМ Тумен: 1во, 2во, 4во, 8во та 12во з тонким там звичайним модулем.
08-12-2021
Прихід зовнішніх оптичних патчкордів з круглого діелектричного кабеля 30м, 75м, 80м, 85м, 100м, 105м, 110м, 115м, 120м, 140м, 175м, 200м.
  • Шнур оптичний SC/upc SC/upc Fibercord Dielectric Cable 0,5 kN G652D Telecom 30м (только ФОП);
  • Шнур оптичний SC/upc SC/upc Fibercord Dielectric Cable 0,5 kN G652D Telecom 75м (только ФОП);
  • Шнур оптичний SC/upc SC/upc Fibercord Dielectric Cable 0,5 kN G652D Telecom 80м (только ФОП);
  • Шнур оптичний SC/upc SC/upc Fibercord Dielectric Cable 0,5 kN G652D Telecom 85м (только ФОП);
  • Шнур оптичний SC/upc SC/upc Fibercord Dielectric Cable 0,5 kN G652D Telecom 100м (только ФОП);
  • Шнур оптичний SC/upc SC/upc Fibercord Dielectric Cable 0,5 kN G652D Telecom 105м (только ФОП);
  • Шнур оптичний SC/upc SC/upc Fibercord Dielectric Cable 0,5 kN G652D Telecom 110м (только ФОП);
  • Шнур оптичний SC/upc SC/upc Fibercord Dielectric Cable 0,5 kN G652D Telecom 115м (только ФОП);
  • Шнур оптичний SC/upc SC/upc Fibercord Dielectric Cable 0,5 kN G652D Telecom 120м (только ФОП);
  • Шнур оптичний SC/upc SC/upc Fibercord Dielectric Cable 0,5 kN G652D Telecom 140м (только ФОП);
  • Шнур оптичний SC/upc SC/upc Fibercord Dielectric Cable 0,5 kN G652D Telecom 175м (только ФОП);
  • Шнур оптичний SC/upc SC/upc Fibercord Dielectric Cable 0,5 kN G652D Telecom 200м (только ФОП).
08-12-2021
Прихід внутрішніх кольорових мідних патчкордів 0.5м та 1м.
  • Патч-корд UTP Cablexpert (PP12-0.5M/Y) літий, 50u "штекер із засувкою, 0.5 м, жовтий;
  • Патч-корд UTP Cablexpert (PP12-0.5M) літий, 50u "штекер із засувкою, 0.5 м, сірий;
  • Патч-корд UTP Cablexpert (PP12-1M/BK) літий, 50u "штекер із засувкою, 1 м, чорний;
  • Патч-корд UTP Cablexpert (PP12-1M/R) літий,
  • Патч-корд UTP Cablexpert (PP12-0.5M/Y) літий, 50u "штекер із засувкою, 0.5 м, жовтий;
  • Патч-корд UTP Cablexpert (PP12-0.5M) літий, 50u "штекер із засувкою, 0.5 м, сірий;
  • Патч-корд UTP Cablexpert (PP12-1M/BK) літий, 50u "штекер із засувкою, 1 м, чорний;
  • Патч-корд UTP Cablexpert (PP12-1M/R) літий, 50u "штекер із засувкою, 1 м, червоний;
  • Патч-корд UTP Cablexpert (PP12-1M/B) літий, 50u "штекер із засувкою, 1 м, синій.
08-12-2021
Прихід волоконно-оптичного 4х-волоконного кабелю ТМ Одескабель з тросом 2.7kH ОКТ8-М(2,7)П-4Е1.
  • Кабель волоконно-оптичний Одескабель ОКТ8-М(2,7)П-4Е1-0,36Ф3,5/0,22Н18-4 (арт.8732089).
08-12-2021
Проектний прихід зовнішніх патчкордів з кабелю FTTH 5м, 6м, 10м, 12м, 15м, 18м, 20м, 22м, 23м, 25м, 30м, 35м, 38м.
  • Шнур оптичний SC/upc SC/upc FTTH 001-SM-02 сталь G652D Telecom 5м (только ФОП);
  • Шнур оптичний SC/upc SC/upc FTTH 001-SM-02 сталь G652D Telecom 6м (только ФОП);
  • Шнур оптичний SC/upc SC/upc FTTH 001-SM-02 сталь G652D Telecom 10м (только ФОП);
  • Шнур оптичний SC/upc SC/upc FTTH 001-SM-02 сталь G652D
  • Шнур оптичний SC/upc SC/upc FTTH 001-SM-02 сталь G652D Telecom 5м (только ФОП);
  • Шнур оптичний SC/upc SC/upc FTTH 001-SM-02 сталь G652D Telecom 6м (только ФОП);
  • Шнур оптичний SC/upc SC/upc FTTH 001-SM-02 сталь G652D Telecom 10м (только ФОП);
  • Шнур оптичний SC/upc SC/upc FTTH 001-SM-02 сталь G652D Telecom 12м (только ФОП);
  • Шнур оптичний SC/upc SC/upc FTTH 001-SM-02 сталь G652D Telecom 15м (только ФОП);
  • Шнур оптичний SC/upc SC/upc FTTH 001-SM-02 сталь G652D Telecom 18м (только ФОП);
  • Шнур оптичний SC/upc SC/upc FTTH 001-SM-02 сталь G652D Telecom 20м (только ФОП);
  • Шнур оптичний SC/upc SC/upc FTTH 001-SM-02 сталь G652D Telecom 22м (только ФОП);
  • Шнур оптичний SC/upc SC/upc FTTH 001-SM-02 сталь G652D Telecom 23м (только ФОП);
  • Шнур оптичний SC/upc SC/upc FTTH 001-SM-02 сталь G652D Telecom 25м (только ФОП);
  • Шнур оптичний SC/upc SC/upc FTTH 001-SM-02 сталь G652D Telecom 30м (только ФОП);
  • Шнур оптичний SC/upc SC/upc FTTH 001-SM-02 сталь G652D Telecom 35м (только ФОП);
  • Шнур оптичний SC/upc SC/upc FTTH 001-SM-02 сталь G652D Telecom 38м (только ФОП).
08-12-2021
Приход Wi-Fi роутерів Mercusys MW301R, Netis WF2409E та W1, TP-Link TL-WR820N; медіаплеєрів inext TV5