Фото Номенклатура Бренд Одиниця Ціна продажу Ціна розрахунку Склад Дії
Оптичний патч-корд 3K SC/UPC-LC/UPC 3мм Simplex 3м

шт

28,60 UAH 1,02 USD На складі
Оптичний патч-корд Lankore FTTH ADSS SC/UPC-SC/UPC 100м Lankore

шт

180,84 UAH 6,42 USD
Оптичний патч-корд Lankore FTTH ADSS SC/UPC-SC/UPC 150м Lankore

шт

249,58 UAH 8,87 USD На складі
Оптичний патч-корд Lankore FTTH ADSS SC/UPC-SC/UPC 50м Lankore

шт

111,79 UAH 3,97 USD
Оптичний патчкорд NG OPTICS multimode OM3 duplex LC/UPC - LC/UPC - 3m, aqua color, LSZH NG Optics

шт

66,41 UAH 2,38 USD
Пігтейл RCI SC/PC, 0.9мм, 1.5м RCI

шт

10,78 UAH 0,39 USD На складі
Пігтейл SC/UPC 1,5м 3K

шт

12,39 UAH 0,44 USD
Пігтейл sm, 0,9 mm, 1,5 m, SC 3K

шт

10,22 UAH 0,36 USD
Патч-корд оптичний SC/UPC-FC/UPC 3mm Simplex 3м Larex

шт

26,93 UAH 0,96 USD На складі
Патч-корд оптичний SC/UPC-LC/UPC 3mm Simplex 3м Larex

шт

26,93 UAH 0,96 USD На складі
Патч-корд оптичний SC/UPC-SC/UPC 3mm Simplex 5м Larex

шт

29,33 UAH 1,04 USD На складі
Патчкорд FC-FC 3мм Simplex 3м

шт

26,49 UAH 0,94 USD На складі
Патчкорд Larex SC-SC 3мм Simplex 1м Larex

шт

26,63 UAH 0,95 USD
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM 1м Duplex RCI

шт

61,31 UAH 2,18 USD
Патчкорд LС/UPC-LС/UPC 3m, 3.0mm 3K

шт

28,49 UAH 1,01 USD
Патчкорд RCI SC/PC 3мм, 1м RCI

шт

21,34 UAH 0,76 USD На складі
Патчкорд RCI SC/PC 3мм, 3м RCI

шт

23,35 UAH 0,84 USD На складі
Патчкорд RCI SC/PC-LC/PC SM 1м Duplex RCI

шт

57,20 UAH 2,05 USD На складі
Патчкорд RCI SC/PC-LC/PC SM 3м Duplex RCI

шт

59,12 UAH 2,12 USD
Патчкорд RCI SC/UPC-SC/UPC 3мм, 1м RCI

шт

21,37 UAH 0,76 USD В дорозі